UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no tak jak chlopak skoczyl do kanalu bo mu bylo duszno to dostal mandat a tu prosze kilka osob chcialo sie pobawic i zrobili z mostu skocznie a co gdyby tak linka sie przerwala i co kto by wine poniosl ?? bezsensu nie gadajcie mi tu ze to zawodowcy no i co most to most powinni ich ukarac mandatem
stereotypowiec