UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no tak jak chlopak skoczyl do kanalu bo mu bylo duszno to dostal mandat a tu prosze kilka osob chcialo sie pobawic i zrobili z mostu skocznie a co gdyby tak linka sie przerwala i co kto by wine poniosl ?? bezsensu nie gadajcie mi tu ze to zawodowcy no i co most to most powinni ich ukarac mandatem

stereotypowiec

Anuluj