Na byle czym, byle do przodu

16
14.03.2011
Na byle czym, byle do przodu
Zwycięski team WC Chrobry udowodnił, że zjechać z górki można nawet na...(fot. AD)
Kaczka, turbo wanna, muszla klozetowa, łopata – pełna dowolność i pomysłowość, byle tylko zjechać. W minioną niedzielę (13 marca) na Górze Chrobrego odbyły się zawody w Zjeździe na byle czym. Zobacz fotoreportaż.
Pomysłowość zawodników była imponująca. Do zjazdu ustawiła się załoga kolorowej wanny, wielkiej kaczki, śmiałek zasiadł na łopacie, a innych skusiła …muszla klozetowa. I to ekipa WC Chrobry święciła na stoku sukcesy. Andrzej Tamkiel i Marcin Konarski zostali zwycięzcami niedzielnych zawodów.
   Za nimi uplasowały się teamy: Turbo Wanna - Grzegorz Najman, Dariusz Karczewski i POPISowa Kaczka - Ruch poparcia Palikowa.
   
   Wyróżnienia:
   Najbardziej efektowny przejazd - WC CHROBRY
   Najdłuższy przejazd - POPISowa KACZKA
   Największy pojazd - WC CHROBRY
   Najciekawszy pojazd - Księżniczka Katerina
   Najlepszy doping - Kibice TURBOWANNY
   Najbardziej informatyczny przejazd - Cezary Świebody
   Najbardziej poturbowani - WC CHROBRY
   Najbardziej polityczny przejazd - POPISowa KACZKA
   Najlepszy upadek - TURBOWANNA
   Najbardziej wystrzałowy pojazd - KO-KART Aleksandra Gronuś
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I zgodnie z tradycją w Elbląskich mediach o wszystkim dowiadujemy się po fakcie
fe (2011.03.14)

info

0  
  0
No i o to chodzi, by w koło było wesoło. Impreza była fajna i kupa śmiechu.
florek-internetowy pomysłodawc (2011.03.14)

info

0  
  0
Bo elbląskie media to dziadostwo. Nawet w dziadowskiej tv. elblag nie było ani 1 grama info o tej imprezie, to samo w radiu EL (tego to chyba już nikt nie słucha). Za co ci redaktorki kase biorą?
NEWS ROOM (2011.03.14)

info

0  
  0
fe http://www.portel.pl/artykul.php3?i=48458 zapowiedź była
(2011.03.14)

info

0  
  0
a ponadto, to chyba w gestii organizatora leży promocja imprezy. Produkt taki sam jak telewizor czy usługa fryzjerska. No ale u nas ze zrozumieniem zasad marketingu zawsze marnie było.
nieredaktorek (2011.03.14)

info

0  
  0
heheh świetnie zakręcona sprawa. Szkoda, że nic o tym nie wiedziałam.
Akina (2011.03.14)

info

0  
  0
nieredaktorek-To właśnie dziennikarze śledzą informacje o imprezach, taka ich praca. Nasze lokalne pismaki są leniwi, jeszcze śpią twardym snem zimowym nawet się nie zbudzą, gdy im się info *poda na tacy*.
NEWS ROOM (2011.03.14)

info

0  
  0
Może nasi dzielni reporterzy śpią, nie dyskutuję. Zasady promocji i reklamy są jednak proste. Chcesz, żeby się inni dowiedzieli informuj o tym media, twórz PR. Góra Chrobrego jest takim samym komercyjnym przedsięwzięciem jak zakład fryzjerski czy sklep z telewizorami. To, że tworzą tam w między czasie imprezę niekomercyjną, to też forma promocji działalności, tworzenie pozytywnego wizerunku. I jeśli chcą pozyskać klientów, to w ich interesie jest promocja. Chyba, że wyobrażasz sobie, że dziennikarz ma nocować na Górze Chrobrego, czyhać na imprezę i najlepiej jeszcze kampanię reklamową zrobić za organizatora. Żyjemy w gospodarce wolnorynkowej i media są takim samym przedsięwzięciem ( firmą) jak każda inna.
nieredaktorek (2011.03.14)

info

0  
  0
dyskusje o elbląskich dziennikarzach i mediach to jakiś stały temat w komentarzach na tym i każdym innym portalu a chyba już dawno stwierdzono że to jeden z najgorzej opłacanych zawodów w naszym mieście dający tyle samo frustracji co satysfakcji
(2011.03.14)

info

0  
  0
Nie mogę tego zrozumieć, ze jak są jakieś fajne imprezy w Elblągu i okolicach, to info w lokalnych mediach jest przysłowiowo *za pięć dwunasta*, lub gdy. .. się już odbyła. Dla czego tak jest?I to jest promocja?
NEWS ROOM (2011.03.14)

info

0  
  0