UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mogę tego zrozumieć, ze jak są jakieś fajne imprezy w Elblągu i okolicach, to info w lokalnych mediach jest przysłowiowo *za pięć dwunasta*, lub gdy. .. się już odbyła. Dla czego tak jest?I to jest promocja?
NEWS ROOM