16
14.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Ruch poparcia Palikowa. " Palikowa? Proszę to zmienić. A zawody były zajefajne. Gratuluje udanej imprezy !
RPP (2011.03.14)

info

0  
  0
Wydaje mi się, że prawidłowo powinno być "Bele czym" a nie "Byle czym" ! hmm
HP666 (2011.03.14)

info

0  
  0
Wydaje mi się, że prawidłowo powinno być "Bele czym" a nie "Byle czym" ! hmm
HP666 (2011.03.14)

info

0  
  0
Nazwa jest poprawoa. *Zjazd Na Bele Czym*jest zarezerwowana dla RMF FM, pomysłodawcy imprezy, oni to zapoczątkowali, jak też *Spływ Na Bele Czym*.
Marconi (2011.03.14)

info

0  
  0
Do NEWS ROM Wspomniałeś o Radio El. Wczoraj audycję prowadził synek naczelnego Kasperczyka. Zero głosu zero polotu i ptyania kto zadzwoni i poprosi o piosenkę. Radio PiSel spadło na psy, ale żeby jeszcze rodzinne kumoterstwo upawiać to już szczyt. Destrukcji. A Rada Roboju Rozgłośni udaje głupa albo tyeż nie słucha
@wczerwonym (2011.03.14)

info

0  
  0
Podoba mi się POPISowy zjazd na Kaczce - Ruchu Poparcia Palikota
wanna tez była niezła (2011.03.15)

info

0  
  0