A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Ruch poparcia Palikowa. "
Palikowa?
Proszę to zmienić.
A zawody były zajefajne. Gratuluje udanej imprezy !
Wydaje mi się, że prawidłowo powinno być "Bele czym" a nie "Byle czym" ! hmm
Wydaje mi się, że prawidłowo powinno być "Bele czym" a nie "Byle czym" ! hmm
Nazwa jest poprawoa. *Zjazd Na Bele Czym*jest zarezerwowana dla RMF FM, pomysłodawcy imprezy, oni to zapoczątkowali, jak też *Spływ Na Bele Czym*.
Do NEWS ROM Wspomniałeś o Radio El. Wczoraj audycję prowadził synek naczelnego Kasperczyka. Zero głosu zero polotu i ptyania kto zadzwoni i poprosi o piosenkę. Radio PiSel spadło na psy, ale żeby jeszcze rodzinne kumoterstwo upawiać to już szczyt. Destrukcji. A Rada Roboju Rozgłośni udaje głupa albo tyeż nie słucha
Podoba mi się POPISowy zjazd na Kaczce - Ruchu Poparcia Palikota