UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dyskusje o elbląskich dziennikarzach i mediach to jakiś stały temat w komentarzach na tym i każdym innym portalu a chyba już dawno stwierdzono że to jeden z najgorzej opłacanych zawodów w naszym mieście dający tyle samo frustracji co satysfakcji


Anuluj