UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie mogę tego zrozumieć, ze jak są jakieś fajne imprezy w Elblągu i okolicach, to info w lokalnych mediach jest przysłowiowo *za pięć dwunasta*, lub gdy. .. się już odbyła. Dla czego tak jest?I to jest promocja?

NEWS ROOM