UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo elbląskie media to dziadostwo. Nawet w dziadowskiej tv. elblag nie było ani 1 grama info o tej imprezie, to samo w radiu EL (tego to chyba już nikt nie słucha). Za co ci redaktorki kase biorą?

NEWS ROOM

Anuluj