Dwa zwycięstwa i porażka (hokej)

9
31.03.2012
Dwa zwycięstwa i porażka (hokej)
fot.WS
W pierwszym dniu Ogólnopolskiego Turnieju Hokeja na Lodzie „Bałtycki Krążek 2012” elbląscy Wikingowie odnieśli dwa zwycięstwa, raz przegrali. Dziś drugi dzień turnieju. Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia turnieju.
Dziś (31 marca) młodzi hokeiści będą rywalizować na na lodowisku „Helena” przy ul. Karowej do godz. 17.30, wstęp na mecze wolny. Wikingowie zapraszają elblążan do kibicowania swojej drużynie.
   Kategoria wiekowa zawodników, których umiejętności możemy podziwiać na tafli lodowiska, to roczniki 2000 i młodsi.
   
   Wyniki pierwszego dnia turnieju:
   
   UKS Wikingowie Elbląg – UKS Bombek Malbork 9-1
   HUKS Niedźwiadki Gdynia – Stoczniowiec Gdańsk 0-11
   HUKS Niedźwiadki Gdynia – UKS Wikingowie Elbląg 3-5
   HUKS Warszawa – UKS Bombek Malbork 4-2
   ŁKH Łódź – UKS Wikingowie Elbląg 4-2
   Stoczniowiec Gdańsk – HUKS Warszawa 13-1
   HUKS Niedźwiadki Gdynia – UKS Bombek Malbork 6-0
   ŁKH Łódź – Stoczniowiec Gdańsk 0-7
   
   Mecz pokazowy dzieci z Elbląga, Malborka i Gdyni 2-2
   
PD

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Cały turniej to porażka i udowadnianie na siłę że mamy hokeja w Elblągu. Zgonili na siłę kibiców ze szkół. Żenada.
@@2 (2012.03.31)

info

0  
  0
Najłatwiej krytykować, szczególnie jeśli jest się samemu nieudacznikiem życiowym, którego życie oparte jest na kłamstwie i fantazjach !
widz 123 (2012.03.31)

info

0  
  0
Żenada?!cały turniej był świetny i mimo starań co niektórych(. .. )hokej bardzo dobrze ma się w Elblągu i ma poparcie zewsząd. Dzieci bawiły się świetnie, a to jest chyba największa satysfakcja. A jeśli ktoś krytykuje coś, co się robi dla dzieci, to jest bardzo żałosny.
(2012.03.31)

info

0  
  0
Brawo WIKINGOWIE !!! My rodzice jesteśmy z Was bardzo dumni po dzisiejszym i wczorajszym dniu turnieju :D:D:D. Cieszymy się, że mamy tak WSPANIAŁE dzieci, które mają zamiłowanie do sportu i potrafią nas rodziców uszczęśliwiać takim pokazem jaki widzieliśmy wczoraj i dzisiaj. Komentarzami jak ten powyżej (@@2) w ogóle się nie przejmujcie bo pisał to ktoś, kto w życiu niczego nie osiągnął w przeciwieństwie do WAS. Chłopcy i dziewczynki, życzę Wam dalszych sukcesów i trzymam kciuki za Was. POWODZENIA. Rodzic
(2012.03.31)

info

0  
  0
A ja grałem i było fajnie!
(2012.03.31)

info

0  
  0
Brawa za MECZ GWIAZD, świetny pomysł, było na co popatrzeć!Gratuluję wszystkim, którzy grali!!!
(2012.03.31)

info

0  
  0
a mnie się podobało :))
zadowolona :D (2012.03.31)

info

0  
  0
Ten pierwszy komentarz umiescil chyba jakis zazdrosny ślepiec, któremu nigdy nic w życiu nie wychodzi. Turniej był super a Wikingowie spisali się extra.
(2012.04.01)

info

0  
  0
Ogromne brawa dla naszych najmłodszych, wspaniały występ!Dumni z Was jesteśmy bardzo nasze Kochane Dzieciaczki!
(2012.04.01)

info

0  
  0