UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo WIKINGOWIE !!! My rodzice jesteśmy z Was bardzo dumni po dzisiejszym i wczorajszym dniu turnieju :D:D:D. Cieszymy się, że mamy tak WSPANIAŁE dzieci, które mają zamiłowanie do sportu i potrafią nas rodziców uszczęśliwiać takim pokazem jaki widzieliśmy wczoraj i dzisiaj. Komentarzami jak ten powyżej (@@2) w ogóle się nie przejmujcie bo pisał to ktoś, kto w życiu niczego nie osiągnął w przeciwieństwie do WAS. Chłopcy i dziewczynki, życzę Wam dalszych sukcesów i trzymam kciuki za Was. POWODZENIA. Rodzic