UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały turniej to porażka i udowadnianie na siłę że mamy hokeja w Elblągu. Zgonili na siłę kibiców ze szkół. Żenada.
@@2
Cały turniej to porażka i udowadnianie na siłę że mamy hokeja w Elblągu. Zgonili na siłę kibiców ze szkół. Żenada.
@@2