UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żenada?!cały turniej był świetny i mimo starań co niektórych(. .. )hokej bardzo dobrze ma się w Elblągu i ma poparcie zewsząd. Dzieci bawiły się świetnie, a to jest chyba największa satysfakcja. A jeśli ktoś krytykuje coś, co się robi dla dzieci, to jest bardzo żałosny.