UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żenada?!cały turniej był świetny i mimo starań co niektórych(. .. )hokej bardzo dobrze ma się w Elblągu i ma poparcie zewsząd. Dzieci bawiły się świetnie, a to jest chyba największa satysfakcja. A jeśli ktoś krytykuje coś, co się robi dla dzieci, to jest bardzo żałosny.


Anuluj