W autobusie polała się krew
(fot. Anna Dembińska)
- Akurat rozpoczynam urlop. To dobra okazja, by oddać krew i to już po raz 25. - mówi Radosław, jeden z elblążan, którzy odwiedzili dzisiaj autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Kilkugodzinna akcja odbyła się na placu Kazimierza Jagiellończyka. Zobacz zdjęcia.