UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety w Polsce krwiodawców nie szanuje sie. Oddają krew za. darmo i nic w zamian. Żeby systematycznie upuszczać należy odżywiać odpowiednio organizm. Krew nie wykorzystana zostaje sprzedawana i przerabiana na preparaty. Ktoś na tym robi dobry biznes.