UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Non stop zabiera z olsztyna ten pojazd krew z Elbląga niech zapłacą Elblągowi. Zlikwidowali w Elblągu punkt niech się walą.


Anuluj