UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety w Polsce krwiodawców nie szanuje sie. Oddają krew za. darmo i nic w zamian. Żeby systematycznie upuszczać należy odżywiać odpowiednio organizm. Krew nie wykorzystana zostaje sprzedawana i przerabiana na preparaty. Ktoś na tym robi dobry biznes.


Anuluj