- Spotykamy się przy Ratuszu Staromiejskim, gdzie czekać będą kolorowe bratki i mnóstwo rozmów o wszystkim, co związane z tą piękną porą roku. Ilość kwiatków jest ograniczona będą rozdawane do wyczerpania zapasów, więc im szybciej wpadniecie, tym większa szansa na wiosenny upominek! - informuje Biuro Prezydenta Elbląga.