Radio ZET wita wiosnę w Elblągu

7
19.03.2025
Radio ZET wita wiosnę w Elblągu
fot.
W czwartek, 20 marca w godz. 14-16 Radio ZET zawita do Elbląga w ramach ogólnopolskiej trasy „Witaj wiosno”.

- Spotykamy się przy Ratuszu Staromiejskim, gdzie czekać będą kolorowe bratki i mnóstwo rozmów o wszystkim, co związane z tą piękną porą roku. Ilość kwiatków jest ograniczona będą rozdawane do wyczerpania zapasów, więc im szybciej wpadniecie, tym większa szansa na wiosenny upominek! - informuje Biuro Prezydenta Elbląga.

Informacja organizatora

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To kiedyś było radio
(2025.03.19)

info

3  
  1
Ciekawe, czy miasto jest przygotowane na taką okoliczność ? Czy może cały potencjał promocyjny wypalił się 8 marca na gali Nagród Prezydenta Elbląga ?
GłębokaMyśl (2025.03.19)
@GłębokaMyśl - A ty myślisz ze te Radio Zet przyjeżdża tak sobie bo lubi Elbląg? To jest kolejna akcja promocyjna miasta. Na tym polega budowanie marki Elbląg. Oczywiści dla wielu to jest nowość patrzą i nie wierzą w to co widzą. Miasto coraz śmielej jest obecne w mediach ogólnopolskich. Jeszcze długa droga przed nami ale powoli będziemy wychodzić z „prowincjonalności”
(2025.03.19)
Mam nadzieję, że nie jest to impreza polityczna....
(2025.03.19)

info

3  
  3
Radio Bzdet. w mieście bzdet
Promobzdet (2025.03.19)

info

4  
  9
@Promobzdet - "Radio Bzdet. w mieście bzdet" - napisał.....
(2025.03.19)
RadioZET to będzie w Pasłęku non stop kolor jak już wybudują tor profesjonalny dla Formuły2 i 3.
(2025.03.20)