UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, czy miasto jest przygotowane na taką okoliczność ? Czy może cały potencjał promocyjny wypalił się 8 marca na gali Nagród Prezydenta Elbląga ?
GłębokaMyśl
Ciekawe, czy miasto jest przygotowane na taką okoliczność ? Czy może cały potencjał promocyjny wypalił się 8 marca na gali Nagród Prezydenta Elbląga ?
GłębokaMyśl