UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, czy miasto jest przygotowane na taką okoliczność ? Czy może cały potencjał promocyjny wypalił się 8 marca na gali Nagród Prezydenta Elbląga ?

GłębokaMyśl

Anuluj