UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - A ty myślisz ze te Radio Zet przyjeżdża tak sobie bo lubi Elbląg? To jest kolejna akcja promocyjna miasta. Na tym polega budowanie marki Elbląg. Oczywiści dla wielu to jest nowość patrzą i nie wierzą w to co widzą. Miasto coraz śmielej jest obecne w mediach ogólnopolskich. Jeszcze długa droga przed nami ale powoli będziemy wychodzić z „prowincjonalności”