UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - A ty myślisz ze te Radio Zet przyjeżdża tak sobie bo lubi Elbląg? To jest kolejna akcja promocyjna miasta. Na tym polega budowanie marki Elbląg. Oczywiści dla wielu to jest nowość patrzą i nie wierzą w to co widzą. Miasto coraz śmielej jest obecne w mediach ogólnopolskich. Jeszcze długa droga przed nami ale powoli będziemy wychodzić z „prowincjonalności”