UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To najfajniejsza szkola :). i kadra. Tu nawet wywiadowki sa fajne. nie ma spiecia wsrod dzieci rodzicow nauczycieli kadry. Wszyscy sa pozytywni.


Anuluj