UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To najfajniejsza szkola :). i kadra. Tu nawet wywiadowki sa fajne. nie ma spiecia wsrod dzieci rodzicow nauczycieli kadry. Wszyscy sa pozytywni.
To najfajniejsza szkola :). i kadra. Tu nawet wywiadowki sa fajne. nie ma spiecia wsrod dzieci rodzicow nauczycieli kadry. Wszyscy sa pozytywni.