UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję wszystkim (naiwnym i jeszcze bardziej naiwnym)rodzicom sprawdzić definicję słowa "dwujęzyczność"lub "bilingwalizm"! Elbląskie klasy "dwujęzyczne"mają się do "dwujęzyczności"tak samo jak "krzesło"do "krzesła elektrycznego". Oczywiście, brzmi fajnie, jak ma się dziecko w "dwujęzycznej"klasie. Kiedyś nazywano to KLASĄ Z ROZSZERZONYM PROGRAMEM NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO/NIEMIECKIEGO/ROSYJSKIEGO. .. I absolwenci tych klas posiadali dużo większe kompetencje językowe, niż aktualni uczniowie/absolwenci tych "dwujęzycznych"(po)tworów!!!

i'm so sorry fools

Anuluj