Nie zostawili go na lodzie

14
21.02.2026
Nie zostawili go na lodzie
Fot. KMP Elbląg
Uwaga! Wchodzenie na zamarzniętą rzekę Elbląg jest niebezpieczne. Policyjny patrol prewencji 21 lutego "ściągnął" z lodu 50-latka, który wybrał się tam na ryby.

Przypominamy: Podstawa prawna to art. 60B pkt. 4 ustawy o obszarach morskich RP i administracji mówiąca o takim zakazie, ale... podstawa realna to to, że można wpaść pod załamany lód i zginąć! O tym właśnie policjanci porozmawiali z mężczyzną.

Pokazana na zdjęciu rzutka ratownicza w ręce policjantki jest na wyposażeniu radiowozów elbląskiej policji.

inf. KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zlapał coś, poza katarem?
(2026.02.21)
Ustawka żeby się pochwalić bojką.
(2026.02.21)

info

11  
  11
Biorą? Czy przyducha
(2026.02.21)
żal. pl
(2026.02.22)

info

3  
  4
Niedługo w tym kraju nie będzie można pierdnąć na dworze, bo pojawi się podstawa prawna, która będzie tego zakazywała. Oczywiście w trosce o nasze bezpieczeństwo, dobro wspólne, zrównoważony rozwój, ochronę planety itd. , itp.
(2026.02.22)

info

22  
  17
Prościej byłoby wprowadzić zakaz wchodzenia na lód zbiorników wodnych i karać grzywną za jego łamanie. Bo skoro nie ma kary to nie ma miary. I wtedy za każdą interwencją służb trzeba by płacić, tak samo jak wchodzenie gdy jest zakaz na Rysy, czy inne góry, często w klapkach i samych gaciach i biustonoszu i zatrudnianie GOPR - u. Zapłaci to zapamięta na przyszłość.
(2026.02.22)

info

5  
  10
Niedługo w tym kraju nie będzie można pierdnąć na dworze, A żebyś się chłopie nie zdziwił, jak dalej będzie pan Nawrocki ustalał przepisy to będziesz tylko w ciuchach z firmy jego siostry chodził i to o czym piszesz będziesz tylko w domu robił, by nie urazić Najjaśniejszego nam Panującego.
(2026.02.22)

info

17  
  12
miejscem dla złodziejskiej katoprawicy są leżaki za kratami
(2026.02.22)
to tylko kwestia czasu, jak z małżonką trafią na leżaki za kraty...
(2026.02.22)

info

6  
  9
Ach jak oni dbają o mnie. I cały czas mi mówią co mi wolno, a czego mi nie wolno. Jaki ja się czuję nieskrępowany i zaopiekowany. A przede wszystkim wolny. Aż chce się rzy... ć!
(2026.02.22)

info

12  
  2