UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedługo w tym kraju nie będzie można pierdnąć na dworze, bo pojawi się podstawa prawna, która będzie tego zakazywała. Oczywiście w trosce o nasze bezpieczeństwo, dobro wspólne, zrównoważony rozwój, ochronę planety itd. , itp.


Anuluj