UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prościej byłoby wprowadzić zakaz wchodzenia na lód zbiorników wodnych i karać grzywną za jego łamanie. Bo skoro nie ma kary to nie ma miary. I wtedy za każdą interwencją służb trzeba by płacić, tak samo jak wchodzenie gdy jest zakaz na Rysy, czy inne góry, często w klapkach i samych gaciach i biustonoszu i zatrudnianie GOPR - u. Zapłaci to zapamięta na przyszłość.