A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bakcyla !
Dzisiaj grubość lodu na Nogacie ponad 40cm. Czy jest bezpieczna ?
@konio - w rzece woda płynie w strumieniu linią śrubową a więc miejscami podmywa lód i go wycienia, zdarzają się też zawirowania, które mogą wycienić lód do centymetra grubości, więc nawet 40 cm lodu w większości powierzchni rzeki nie zapewnia bezpieczeństwa na lodzie. Groźna jest także zmiana położenia wycienień wskutek nierównomiernego podmywania i lód jednego dnia może być gruby a w tym samym miejscu za kilka godzin cienki.
Zaraz zaraz nasza policja zrobiła co kolwiek samodzielnie to chyba niemożliwe czy to na pewno policja ????