UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niedługo w tym kraju nie będzie można pierdnąć na dworze, A żebyś się chłopie nie zdziwił, jak dalej będzie pan Nawrocki ustalał przepisy to będziesz tylko w ciuchach z firmy jego siostry chodził i to o czym piszesz będziesz tylko w domu robił, by nie urazić Najjaśniejszego nam Panującego.