W kinie o kościołach dawnego Elbląga
Gdzie był kościół Trzech Króli, a gdzie św. Anny i dlaczego ich już nie ma? Kiedy i z jakich powodów rozebrany został kościół św. Jakuba? Kto i dlaczego nie chciał po wojnie odbudować kościoła św. Mikołaja? W jakich okolicznościach ruiny dawnego kościoła dominikańskiego trafiły pod opiekę plastyków? Jak te świątynie kiedyś wyglądały? – Na te i wiele innych pytań padną odpowiedzi podczas najbliższego seansu cieszącego się dużym zainteresowaniem cyklu „Elbląg na dużym ekranie”. Tematem spotkania będą bowiem kościoły dawnego Elbląga.