UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy Prowadzący mogliby wyjaśnić jak to było możliwe że Kościółek pomennonixki / pobaptystyczny pw NMP na ul. Robotniczej został rozebrany w latach 80 XX by zrobić miejsce obecnemu betonowemu gmachowi o formie namiotowej. Dlaczego władze kościelne nie pomyślały o harmonijnym połączeniu starego z nowym tak chociażby jak w przypadku kościoła pw Wszystkich Świętych na ul. Agrikola ?