Wybrany wątek opinii
Termin spotkania mocno nie trafiony-środa popielcowa. Wiadomo, że tą tematyką są zainteresowani raczej ludzie wierzący. Szkoda, że nie pomyślano o pracujących katolikach.
Do moderacji
Odpowiedz
19
7
Słuszna uwaga
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
A może właśnie "trafiony"? Za komuny też odpowiednie programy były o "właściwych" porach. Pamiętasz Teleranek w niedzielę o 9.00? Jeżeli jesteś młody (a) to pewnie nie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
ośmieszasz się
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
"Pamiętasz Teleranek w niedzielę o 9.00?" - pomijając wszystko, 9:00,to pora bardzo dobra na program dla młodzieży. jaki problem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie, dla mnie nie było problemu. Ja z rodzicami chodziłem o tej porze do kościoła. Ale komuniści robili wszystko żeby odciągnąć dzieci czy młodzież od Kościoła. Znam nawet takich, mundurowych co na drugi koniec Polski jeździli żeby wziąć ślub, ochrzcić dziecko czy do I komuni. Żal mi ich było i tych wszystkich zniewolonych tą kumnistyczną ideologią.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Syndrom sztokholmski - Komu wy ludziska wierzycie? Przed kim wy klękacie? Komu wy oddajecie pokłony? Chyba w szkole historii was uczył ksiądz i pominął wątek konfederacji targowickiej i tego jak papież pomagał nazistom uciekać przed sprawiedliwością
Do moderacji
Odpowiedz
0
0