Wybrany wątek opinii
Szkoda że komuchy zburzyły kościół Św. Anny. Pięknie górował by nad Elblągiem.
Do moderacji
Odpowiedz
24
4
Szkoda ze niemcy w elbingu przed wojna głosowali na Hitlera
Do moderacji
Odpowiedz
0
8
I co chodziłbyś tam, łożyłbyś na jego utrzymanie?. Czy tylko narzekasz, aby narzekać?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Tak, chodziłbym tam, ba nawet dawał na tace.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0