Wybrany wątek opinii

Szkoda że komuchy zburzyły kościół Św. Anny. Pięknie górował by nad Elblągiem.
(2025.03.03)
Szkoda ze niemcy w elbingu przed wojna głosowali na Hitlera
(2025.03.03)
I co chodziłbyś tam, łożyłbyś na jego utrzymanie?. Czy tylko narzekasz, aby narzekać?
(2025.03.04)
Tak, chodziłbym tam, ba nawet dawał na tace.
(2025.03.04)
Powrót do komentarzy