VIII Spotkanie Elbląskich Klasyków
Fot. FB Elbląskie Klasyki
VIII Spotkanie Elbląskich Klasyków po dość długiej przerwie wraca na swoje miejsce i to w dosłownym tego słowa znaczeniu, gdyż wracamy do lokalizacji, od której to wszystko się zaczęło. 21 maja o godzinie 15 będziemy na parkingu pod Górą Chrobrego!