VIII Spotkanie Elbląskich Klasyków

7
11.05.2023
VIII Spotkanie Elbląskich Klasyków
Fot. FB Elbląskie Klasyki
VIII Spotkanie Elbląskich Klasyków po dość długiej przerwie wraca na swoje miejsce i to w dosłownym tego słowa znaczeniu, gdyż wracamy do lokalizacji, od której to wszystko się zaczęło. 21 maja o godzinie 15 będziemy na parkingu pod Górą Chrobrego!

Standardowo widzimy się po to aby zaprezentować swoje auta, motocykle, integrować się, wymieniać doświadczeniami, porozmawiać.

Masz auto, motocykl do 1990 roku (można coś "naciągnąć") lub produkcji polskiej? Jesteś mile widziany na naszym spotkaniu!

 

Zobacz relację portEl.pl z jednego ze spotkań Elbląskich Klasyków.

Elbląskie Klasyki

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dzięki UE niedługo tylko takie będą jeździły po drogach. To też zasługa tych co o obie mówią "Unijczyk" i że chcą za wszelką cenę pozostać w UE.
(2023.05.11)
Delikatnie mówiąc niezbyt mądry wpis pisowski sowietczyku. Gdyby nie Unia to dalej byś jeździł Ładą
pisowska pato Polska (2023.05.11)
Super wiadomość.
(2023.05.11)

info

6  
  0
Przyjada te na obcęgach i świstu narobią jak zawsze.
Gabryśka (2023.05.11)

info

2  
  8
@pisowska pato Polska - i wstawiłeś fotke dwóch KODiarzy komuchów BUACHA CHA
(2023.05.11)
@pisowska pato Polska - Co ma Unia do tego, że ładą by jeździł? Jak nie było Polski w UE to też mało kto jeździł ładą, bo w latach 90 i do 2004 w Polsce każdy mógł sobie kupić samochód takiej marki jaką chciał mieć. Natomiast dzisiaj UE chce zrobić skansen z Europy, nigdzie nie ma takich ograniczeń i zakazów jak w UE, a gospodarka UE nie będzie konkurencyjna względem reszty świata. Już w UE sobie kiedyś wymyślili Strategię Lizbońską, żeby USA dogonić, potem odnowioną Strategię Lizbońską i nic z tego nie wyszło, bo różnice pomiędzy UE, a USA zamiast się zniwelować, zwiększyły się.
(2023.05.11)
Takie będą jak wygra PiS, a te " zachodnie" trzeba będzie oddać w ramach PiSowskiej reparacji dla Niemiec... VW, Audi, Mesery. A my na Syrenki, Zaporożce, Fiaciki, Łady itp wynalazki... @tow. Jarek
(2023.05.16)