UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Delikatnie mówiąc niezbyt mądry wpis pisowski sowietczyku. Gdyby nie Unia to dalej byś jeździł Ładą
pisowska pato Polska
Delikatnie mówiąc niezbyt mądry wpis pisowski sowietczyku. Gdyby nie Unia to dalej byś jeździł Ładą
pisowska pato Polska