UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Delikatnie mówiąc niezbyt mądry wpis pisowski sowietczyku. Gdyby nie Unia to dalej byś jeździł Ładą

pisowska pato Polska

Anuluj