UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki UE niedługo tylko takie będą jeździły po drogach. To też zasługa tych co o obie mówią "Unijczyk" i że chcą za wszelką cenę pozostać w UE.


Anuluj