UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzięki UE niedługo tylko takie będą jeździły po drogach. To też zasługa tych co o obie mówią "Unijczyk" i że chcą za wszelką cenę pozostać w UE.
Dzięki UE niedługo tylko takie będą jeździły po drogach. To też zasługa tych co o obie mówią "Unijczyk" i że chcą za wszelką cenę pozostać w UE.