Wybrany wątek opinii

Dzięki UE niedługo tylko takie będą jeździły po drogach. To też zasługa tych co o obie mówią "Unijczyk" i że chcą za wszelką cenę pozostać w UE.
(2023.05.11)
Delikatnie mówiąc niezbyt mądry wpis pisowski sowietczyku. Gdyby nie Unia to dalej byś jeździł Ładą
pisowska pato Polska (2023.05.11)
@pisowska pato Polska - i wstawiłeś fotke dwóch KODiarzy komuchów BUACHA CHA
(2023.05.11)
@pisowska pato Polska - Co ma Unia do tego, że ładą by jeździł? Jak nie było Polski w UE to też mało kto jeździł ładą, bo w latach 90 i do 2004 w Polsce każdy mógł sobie kupić samochód takiej marki jaką chciał mieć. Natomiast dzisiaj UE chce zrobić skansen z Europy, nigdzie nie ma takich ograniczeń i zakazów jak w UE, a gospodarka UE nie będzie konkurencyjna względem reszty świata. Już w UE sobie kiedyś wymyślili Strategię Lizbońską, żeby USA dogonić, potem odnowioną Strategię Lizbońską i nic z tego nie wyszło, bo różnice pomiędzy UE, a USA zamiast się zniwelować, zwiększyły się.
(2023.05.11)
Takie będą jak wygra PiS, a te " zachodnie" trzeba będzie oddać w ramach PiSowskiej reparacji dla Niemiec... VW, Audi, Mesery. A my na Syrenki, Zaporożce, Fiaciki, Łady itp wynalazki... @tow. Jarek
(2023.05.16)
Powrót do komentarzy