Wybrany wątek opinii
Dzięki UE niedługo tylko takie będą jeździły po drogach. To też zasługa tych co o obie mówią "Unijczyk" i że chcą za wszelką cenę pozostać w UE.
Do moderacji
Odpowiedz
7
29
Do moderacji
Odpowiedz
17
15
@pisowska pato Polska - i wstawiłeś fotke dwóch KODiarzy komuchów BUACHA CHA
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@pisowska pato Polska - Co ma Unia do tego, że ładą by jeździł? Jak nie było Polski w UE to też mało kto jeździł ładą, bo w latach 90 i do 2004 w Polsce każdy mógł sobie kupić samochód takiej marki jaką chciał mieć. Natomiast dzisiaj UE chce zrobić skansen z Europy, nigdzie nie ma takich ograniczeń i zakazów jak w UE, a gospodarka UE nie będzie konkurencyjna względem reszty świata. Już w UE sobie kiedyś wymyślili Strategię Lizbońską, żeby USA dogonić, potem odnowioną Strategię Lizbońską i nic z tego nie wyszło, bo różnice pomiędzy UE, a USA zamiast się zniwelować, zwiększyły się.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Takie będą jak wygra PiS, a te " zachodnie" trzeba będzie oddać w ramach PiSowskiej reparacji dla Niemiec... VW, Audi, Mesery.
A my na Syrenki, Zaporożce, Fiaciki, Łady itp wynalazki...
@tow. Jarek
Do moderacji
Odpowiedz
1
0