UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pisowska pato Polska - Co ma Unia do tego, że ładą by jeździł? Jak nie było Polski w UE to też mało kto jeździł ładą, bo w latach 90 i do 2004 w Polsce każdy mógł sobie kupić samochód takiej marki jaką chciał mieć. Natomiast dzisiaj UE chce zrobić skansen z Europy, nigdzie nie ma takich ograniczeń i zakazów jak w UE, a gospodarka UE nie będzie konkurencyjna względem reszty świata. Już w UE sobie kiedyś wymyślili Strategię Lizbońską, żeby USA dogonić, potem odnowioną Strategię Lizbońską i nic z tego nie wyszło, bo różnice pomiędzy UE, a USA zamiast się zniwelować, zwiększyły się.


Anuluj