Piwowary Braniewskie z Kultem

21
02.07.2025
Piwowary Braniewskie z Kultem
Fot. Aleksander Durkiewicz, Wikipedia, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=121028840
Kult będzie gwiazdą Piwowarów Braniewskich. Trzydniowe święto tego miasta potrwa od piątku do niedzieli (4-6 lipca). Zobacz program.

Dni Elbląga przyciągnęły w miniony weekend tłumy. Wszyscy, którzy jeszcze nie mają dość koncertowych wrażeń, mają okazję wybrać się do Braniewa, gdzie w sobotę podczas Piwowarów Braniewskich 2025 wystąpi Kazi Staszewski z zespołem Kult. Wstęp wolny.

 

PROGRAM PIWOWARÓW BRANIEWSKICH

 

Piątek, 4 lipca

Miejska Biblioteka Publiczna

Godz. 10:00–14:00 gra terenowa „GRAJMY RAZEM” z wiedzą ekologiczną i historyczną – świetna zabawa dla całych rodzin!

 

Sobota, 5 lipca

Stadion Miejski

Godz. 9:00 – II Memoriał Piłkarski im. śp. Jacka Ptaka

 

Amfiteatr Miejski – muzyczna scena

godz. 15:00 – HITY NA MAXA – Letnie granie

16:00 – Folk – Pasja – Energia – lokalni artyści i zespoły ludowe

17:00 – Koncert Funny Girls

17:20 – Sekcja Taneczna BCK

17:30 – Koncert Aleksandra Rysia

18:00 – Koncert zespołu Nadmiar

20:00 – gwiazda wieczoru: zespół Kult

21:30 – RYTHM OF THE NIGHT – DJ Ostry Show

 

NIEDZIELA – 6 lipca

Boisko do piłki plażowej (ul. Botaniczna)

10:00 – Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Braniewa

red. na podst. informacji MDK w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja już mam dość. A na tzw. dniach Elbląga nie byłem. Wolę śpiew ptaków i szum wiatru pośród sosen w Borach Tucholskich
(2025.07.02)
Po co zatem piszesz cokolwiek w internecie, zamiast być teraz z dala od cywilizacji? Do lasu!
Majowy Garucha (2025.07.02)
Dlaczego Braniewo ma większy amfiteatr od Elbląga?
(2025.07.02)
Konkretna kapela przyjeżdża a nie tam leszcze
(2025.07.02)

info

17  
  5
bo w braniewie są inteleginetniejsi niż w elblagu, tam to krzwią lokalne dziedzictwo a w elblagu nie, proste
(2025.07.02)

info

6  
  7
@Majowy Garucha - Lubię mieć bekę z ludzi, którzy wystawiają się na studecybelowy huk na własną prośbę i jeszcze uważają, że to taki fajny rodzaj spędzania wolnego czasu. Współczuję.
(2025.07.02)
@Majowy Garucha - A przebywanie na łonie natury wcale nie koliduje z korzystaniem z netu :-)))
(2025.07.02)
Zapewniają dostęp do kultury dla chłopaków z pierdla to i musi być spory, ,, ,W Elblągu stawia się sceny plenerowe o wiele większe niż ten Amfiteatr, ...
MariuszLewandowski-Fc (2025.07.02)
@Majowy Garucha - Być może on pisze wlaśnie z Borów Tucholskich. Ja też nie lubię tych wioskowo odpustowo wesoło miasteczkowych "klimatów".
(2025.07.02)
Może warto jednak pomyśleć nad Amfiteatrem z prawdziwego zdarzenia w Elblągu. Braniewo, Olsztyn, Iława, Ostróda mają. W Elblągu : Plac Katedralny, Łąka na Wyspie Spichrzów, Amfiteatr na Dolince, Plac Jagiellończyka, Muszla Koncertowa w Bażantarni to nie to. Warto rozpisać konkurs na miejsce i projekt. Może, jak proponowali kibice pieniądze z podgrzewanej murawy przeznaczyć na adaptację Stadionu A 8 na obiekt wielofunkcyjny Sportowo - Widowiskowy.
(2025.07.02)