Wybrany wątek opinii

Może warto jednak pomyśleć nad Amfiteatrem z prawdziwego zdarzenia w Elblągu. Braniewo, Olsztyn, Iława, Ostróda mają. W Elblągu : Plac Katedralny, Łąka na Wyspie Spichrzów, Amfiteatr na Dolince, Plac Jagiellończyka, Muszla Koncertowa w Bażantarni to nie to. Warto rozpisać konkurs na miejsce i projekt. Może, jak proponowali kibice pieniądze z podgrzewanej murawy przeznaczyć na adaptację Stadionu A 8 na obiekt wielofunkcyjny Sportowo - Widowiskowy.
(2025.07.02)
Są dwa. W Bażantarni i na dolince. A do tego na placu Jagiellończyka. Po co kolejny amfiteatr.. Wsioki nie wiedzą co jest w mieście
(2025.07.02)
Powrót do komentarzy