Wybrany wątek opinii

Dlaczego Braniewo ma większy amfiteatr od Elbląga?
(2025.07.02)
Zapewniają dostęp do kultury dla chłopaków z pierdla to i musi być spory, ,, ,W Elblągu stawia się sceny plenerowe o wiele większe niż ten Amfiteatr, ...
MariuszLewandowski-Fc (2025.07.02)
@MariuszLewandowski-Fc - Chłopaki z pierdla podziwiają występy z okien, czyli amfiteatr im niepotrzebny. Na elbląski "amfiteatr" szkoda było kasy, zajmuje tylko przestrzeń w parku.
bra (2025.07.04)
Powrót do komentarzy