Wybrany wątek opinii
Dlaczego Braniewo ma większy amfiteatr od Elbląga?
Do moderacji
Odpowiedz
13
7
Zapewniają dostęp do kultury dla chłopaków z pierdla to i musi być spory, ,, ,W Elblągu stawia się sceny plenerowe o wiele większe niż ten Amfiteatr, ...
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@MariuszLewandowski-Fc - Chłopaki z pierdla podziwiają występy z okien, czyli amfiteatr im niepotrzebny. Na elbląski "amfiteatr" szkoda było kasy, zajmuje tylko przestrzeń w parku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0