Wybrany wątek opinii
Ja już mam dość. A na tzw. dniach Elbląga nie byłem. Wolę śpiew ptaków i szum wiatru pośród sosen w Borach Tucholskich
Do moderacji
Odpowiedz
15
19
Po co zatem piszesz cokolwiek w internecie, zamiast być teraz z dala od cywilizacji? Do lasu!
Do moderacji
Odpowiedz
27
6
@Majowy Garucha - Lubię mieć bekę z ludzi, którzy wystawiają się na studecybelowy huk na własną prośbę i jeszcze uważają, że to taki fajny rodzaj spędzania wolnego czasu. Współczuję.
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
@Majowy Garucha - A przebywanie na łonie natury wcale nie koliduje z korzystaniem z netu :-)))
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@Majowy Garucha - Być może on pisze wlaśnie z Borów Tucholskich. Ja też nie lubię tych wioskowo odpustowo wesoło miasteczkowych "klimatów".
Do moderacji
Odpowiedz
2
5