UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja już mam dość. A na tzw. dniach Elbląga nie byłem. Wolę śpiew ptaków i szum wiatru pośród sosen w Borach Tucholskich
Ja już mam dość. A na tzw. dniach Elbląga nie byłem. Wolę śpiew ptaków i szum wiatru pośród sosen w Borach Tucholskich