UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Majowy Garucha - Lubię mieć bekę z ludzi, którzy wystawiają się na studecybelowy huk na własną prośbę i jeszcze uważają, że to taki fajny rodzaj spędzania wolnego czasu. Współczuję.
@Majowy Garucha - Lubię mieć bekę z ludzi, którzy wystawiają się na studecybelowy huk na własną prośbę i jeszcze uważają, że to taki fajny rodzaj spędzania wolnego czasu. Współczuję.