UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Majowy Garucha - Lubię mieć bekę z ludzi, którzy wystawiają się na studecybelowy huk na własną prośbę i jeszcze uważają, że to taki fajny rodzaj spędzania wolnego czasu. Współczuję.


Anuluj