UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkim nawiedzonym podpowiem, że tysiące szatańskich książek o czarach i magii leży już od kilkudziesięciu lat, w publicznych bibliotekach jako tzw. literatura Fantasy!!! Do dzieła Inkwizycjo!!!

Psyhol

Anuluj