UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkim nawiedzonym podpowiem, że tysiące szatańskich książek o czarach i magii leży już od kilkudziesięciu lat, w publicznych bibliotekach jako tzw. literatura Fantasy!!! Do dzieła Inkwizycjo!!!
Psyhol
Wszystkim nawiedzonym podpowiem, że tysiące szatańskich książek o czarach i magii leży już od kilkudziesięciu lat, w publicznych bibliotekach jako tzw. literatura Fantasy!!! Do dzieła Inkwizycjo!!!
Psyhol