UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani pełnomocnik chyba we wszyskim co ją otacza widzi objawy szatanizmu.Tak się szczęśliwie złożyło ,iż miałam okazję obejrzeć ten film wraz z moimi dziećmi.Owszem są tam czarodzieje,gdyż cała rzecz się dzieje w świecie magii.Nie oznacza to jednak ,że dziecko po projekcji tegoż filmu będzie wyznawcą szatana.Jestem osobą wierzącą nie z racji stanowiska,lecz z przekonania.Zależy mi bardzo na katolickim wychowaniu dzieci .Uważam że Haryy Potter jest postacią pozytywną i myśląc kategoriami pani rzecznik wysnułabym wniosek,iż to raczej aniołowie mu pomagają,a nie diabły.Swoją drogą wystarczy frekwencja na seansach ,oraz sympatia dzieci do głównego bohatera ażeby wysnuć wniosek o nie stosownym zachowaniu pani rzecznik .
Basia