UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może pójść dalej? Co z "Sierotką Marysią", "Czerwonym (sic!) Kapturkiem", czy nawet ambitniejszą literaturą? "Dziady" lub nawet ballady Mickiewicza - przecież to jest dopiero zagrożenie dla naszej młodzieży ;) Takich ludzi, jak ten nawiedzony babsztyl, powinno się jednak izolować w jednostkach lecznictwa zamkniętego.

Olka