UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pani pełnomocnik chyba we wszyskim co ją otacza widzi objawy szatanizmu.Tak się szczęśliwie złożyło ,iż miałam okazję obejrzeć ten film wraz z moimi dziećmi.Owszem są tam czarodzieje,gdyż cała rzecz się dzieje w świecie magii.Nie oznacza to jednak ,że dziecko po projekcji tegoż filmu będzie wyznawcą szatana.Jestem osobą wierzącą nie z racji stanowiska,lecz z przekonania.Zależy mi bardzo na katolickim wychowaniu dzieci .Uważam że Haryy Potter jest postacią pozytywną i myśląc kategoriami pani rzecznik wysnułabym wniosek,iż to raczej aniołowie mu pomagają,a nie diabły.Swoją drogą wystarczy frekwencja na seansach ,oraz sympatia dzieci do głównego bohatera ażeby wysnuć wniosek o nie stosownym zachowaniu pani rzecznik .

Basia