66
10.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A te szare paski między jezdnią a trawnikiem do czego służą? Może to ścieżka rowerowa
(2020.09.10)

info

11  
  0
Niczego porządnie nie potrafią zrobić partacze Za co biorą pensje?
(2020.09.10)
Geniusze na zimę kiedy słabnie ruch na tej drodze i wiosną po przymrozkach znowu będą kratery !
(2020.09.10)

info

3  
  1
no właśnie jak te mosty, już wywalili na remont 600 tysi, a zaraz drugi będa remontować
(2020.09.10)
naprawde aż 600 m ? niesamowite po takich latach zaległości UM stać aby przeznaczyc kase całe 600m drogi prowadzącej do jedynego kąpieliska w okolicy. .. ..
BHa (2020.09.10)
@BHa - To jest zbiornik retencyjny a nie kąpielisko.
(2020.09.10)
Aż przykro patrzeć jak Elbląg marnuje potencjał tego miejsca. W Grudziądzu i innych miastach nad takimi jeziorami powstają hotele z polem namiotowym, plażą, i innymi atrakcjami i imprezami, plus darmowy dojazd komunikacją miejską. A u nas dziura zabita dechami.
turysta (2020.09.10)

info

11  
  1
najlepsze jest w tym to ze gdy dwa auta chca sie mina c to musza zjechac z nawierzchni przez co powoduja jej pekanie na brzegach potem zima doa i lud zrobia swoje
(2020.09.10)
który z powodzeniem może być wykorzystywany jako kąpielisko lub miejsce wypoczynku, tym bardziej ze w okolicy nie ma innych podobnych miejsc oraz miasto nie garnie się do wykonania ich.
BHa (2020.09.10)
lód *. .. ; /
(2020.09.10)