A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A te szare paski między jezdnią a trawnikiem do czego służą? Może to ścieżka rowerowa
Niczego porządnie nie potrafią zrobić partacze Za co biorą pensje?
Geniusze na zimę kiedy słabnie ruch na tej drodze i wiosną po przymrozkach znowu będą kratery !
no właśnie jak te mosty, już wywalili na remont 600 tysi, a zaraz drugi będa remontować
naprawde aż 600 m ? niesamowite po takich latach zaległości UM stać aby przeznaczyc kase całe 600m drogi prowadzącej do jedynego kąpieliska w okolicy. .. ..
@BHa - To jest zbiornik retencyjny a nie kąpielisko.
Aż przykro patrzeć jak Elbląg marnuje potencjał tego miejsca. W Grudziądzu i innych miastach nad takimi jeziorami powstają hotele z polem namiotowym, plażą, i innymi atrakcjami i imprezami, plus darmowy dojazd komunikacją miejską. A u nas dziura zabita dechami.
najlepsze jest w tym to ze gdy dwa auta chca sie mina c to musza zjechac z nawierzchni przez co powoduja jej pekanie na brzegach potem zima doa i lud zrobia swoje
który z powodzeniem może być wykorzystywany jako kąpielisko lub miejsce wypoczynku, tym bardziej ze w okolicy nie ma innych podobnych miejsc oraz miasto nie garnie się do wykonania ich.
lód *. .. ; /