Jak ktoś słusznie zauważył- zrobione po elbląsku. Za rok dziury wrócą. Nie szkoda pieniędzy?!!!:(
Jak ktoś słusznie zauważył- zrobione po elbląsku. Za rok dziury wrócą. Nie szkoda pieniędzy?!!!