UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak jak pisali poprzednicy, dlaczego nie zostało to zrobione na całej szerokości aby dwa auta sie mogły minąć. .. dodatkowo niczym nie zabezpieczone krawędzie. .. Już widzę jak w upał to wszystko popłynie, rozjeżdżone przez auta. ..
NiePrawyAleSprawiedliwy-